סרטונים לשינוי תודעה
סופר פוד לנשמה

תכנים לריפוי הלב לזמן מלחמה

כיצד להרגיע את הלב, לבנות תיבת נוח פנימית, לצאת מהישרדות רגשית נוכח בתקופת מלחמה. איך לצאת מהפחד ולהתקרב אל הבורא? איך לעורר את י"ג מידות הרחמים עלינו? מהם הסודות בזמן סכנה, למשוך עלינו חסדים גלויים ?

למצוא את המסר מהחסרוןסדרת סרטונים חדשים
שנותנים כלים
מעשיים ומרפאים
לזהות את המסר של כל חסרון
שעובר עליך בחיבור לבורא

המסע המדויק לריפוי הלב

להתרפא בחיבור לבורא
רוצה לקבל הדרכה מדויקת כיצד לבחור את מסלול הלימוד הנכון
שיצור בחייך שינויים
משמעותיים?
צפי בכנס בהשתתפות
רבנים ואנשי מקצוע בתחום הנפש

תפילות לריפוי הלב


תפילות עמוקות המבוססות על פנימיות התורה הקדושה, שיובילו אותך ליציבות רגשית נפשית ורוחנית. מתוך ערוץ הרוגע של חוה שמילוביץ. קחי לעצמך מס' דקות של שקט ותהני מתפילות המלוות בתמונות שיפתחו את ליבך ויכניסו אליו שלווה ורוגע פנימי.

כנסי זום עולמיים


רוצה לחוות שיעורים שלמים, ארוכים ומלאי תוכן עם חוה? כנסי לסדרת סרטונים זו וקבלי טעימה מכנסים שלמים ומעמיקים שהועברו לנשים מכל רחבי הארץ והעולם. 5 הסודות לשדרוג תמידי של אישיותך, לכי לך למימוש הפוטנציאל הנשמתי שלך סודות מתוך טיפולים בקליניקה ועוד.

מיני סדנה לאשה-ליצירת שפע חיצוני ואושר פנימי


כל מטרתה ותוכנה של סדרת סרטונים זו הינה לתמוך בגאולה הנשית מהצער והסבל, לשחרור מחסומים לשפע ובעיקר לתמוך בך להיות אשה מאושרת שחוגגת את החיים ושמחה בהם החומרים מלווים בתרגול מעשי.

קורס התנסות בפסיכולוגיה יהודית SOUL THERAPY


הנפש היהודית יכולה להירגע ולהתרפא רק בחיבורה אל הבורא, וכל בעיה או קושי נפשי, קשיים במערכות יחסים וכד' הם ייסורים הנשלחים באופן מדויק מהבורא וטומנים בתוכם מסרים חשובים. בסדרת סרטונים מעמיקה זו תלמדי את הגישה לטיפול בנפשך עפ"י עומק התורה והחסידות.

מגנוט שפע לחייך


סדרת סרטונים שיעזרו לך לצאת מהישרדות כלכלית ולפתוח את צינורות השפע האינסופי מהבורא כלים מעשיים שעזרו לנשים רבות לחוות שפע ואף לרכוש בית ללא הון עצמי למטה -באנר של פרסום של סדנת השפע

שחרור מפחדים וחרדות

בסרטונים אלו תלמדי לחבר את הפרשה לחייך האישיים תקבלי השראה ועצות מעשיות מתוך הפרשה כיצד להתקדם להתפתח ולצמוח.

עבודת גמר של תלמידות

סרטונים מלאי השראה ותוכן המסכמים את הנלמד בקורסים השנתיים בצורה יצירתית ומגוונת הועברה ע"י התלמידות במהלך השנים. מוזמנות קבלו השראה ולימוד מרפא.

סרטוני תוכן להשראה ושינוי תודעה

סרטונים בנושאים מרתקים ומגוונים לחיזוק האמונה והביטחון לשינוי תודעתי ולקבלת השראה המבוססים על הפסיכולוגיה היהודית.

תהליכי ריפוי, מדיטציה ומיינדפולנס יהודי

ערוץ הרוגע של חוה שמילוביץ סרטונים בעלי ערך משמעותי לריפוי הלב לריפוי התודעה, לשחרור מתח וכאב ויצירת רוגע ושלווה

התמודדות עם ניסיונות כאב וייסורים

סדרת סרטונים מיוחדת בעמקות הנוגעת בסוגיית הניסיונות והייסורים העוברים על האשה, מה התכלית לכל הסבל שעובר עליך? כיצד תדעי מה המסר האלוקי הטמון בכל כאב? איך יתכן שיש סבל וכאב אם הבורא הוא רחמן ומיטיב? סדרה חובה לכל אשה הרוצה לחיות בשלום עם הנהגת הבורא איתה. למטה-באנר פרסום לקורס מפתח החכמה

מבדידות להתבודדות - יצירת קשר עמוק עם הבורא

בסדרת סרטונים זו תלמדי צעד אחר צעד כיצד לבנות לעצמך "תיבת נוח" מקום שבו תוכלי להרגיש חופשיה להתבטא ולקשור קשר רגשי משמעותי ויציב עם מקור השמחה והעונג להתרפא בדיבור עם הבורא. ולקבל כלים מעשיים לקשר ושיחה עם מקור הברכה! (בתחתית של דף זה להכניס את הבאנר של פרסום סדנת ההתבודדות)

חדר כושר לשמחה

בסדרת סרטונים זו תקבלי כלים מעשיים כיצד לפתח שמחה פנימית ועמוקה שאינה תלויה בגורמים חיצוניים עצות מעשיות לשמחה חיצונית ופנימית כאחד מתאים לכל השנה ובמיוחד לחודש אדר. ובכלל לכל השנה למי שרוצה לאמן את שריר השמחה מומלץ למי שרוצה לעבוד את השם בשמחה ובטוב לב.

לילדים ומשפחה

כל המשפחה תוכל להנות מסדרת סרטונים זו שנוצרה ע"י תלמידות הקורס שסיכמו בצורה יצירתית את הלימוד תאטרון בובות מלא תוכן הומור וחוויה, מעשה בחמישה בלונים בגרסת לבחור באור, סרטון, תרגולים רוחניים ועוד.

סרטונים באנגלית

Chava's classes and tefillot that have been translated into English Healing mindfulness meditations that will connect you to Hashem

פסיכולוגיה יהודית וטיפול ברגשות

סדרת סרטונים שיעזרו לך לצאת מהישרדות כלכלית ולפתוח את צינורות השפע האינסופי מהבורא כלים מעשיים שעזרו לנשים רבות לחוות שפע ואף לרכוש בית ללא הון עצמי למטה -באנר של פרסום של סדנת השפע

פרשת השבוע

בסרטונים אלו תלמדי לחבר את הפרשה לחייך האישיים תקבלי השראה ועצות מעשיות מתוך הפרשה כיצד להתקדם להתפתח ולצמוח.

פרומו לסדנאות

טעימה ממגוון סדנאות דיגיטליות סרטוני הסבר על מגוון הסדנאות לריפוי הלב והחיים

להיות הפסיכולוגית של עצמךסדרת סרטונים חדשים
שנותנים כלים
מעשיים ומרפאים
לזהות ולטפל בעצמך
בחיבור לבורא

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר