תפילה לר”ח כסלו

מטרת על-

להתחזק באמונה ובביטחון ולהמליך את השם יתברך בכל עולמי.

מטרה מעשית-

לפעול ולחוש יותר בטחון פנימי בבורא ובעצמי: ביכולות, ברצונות, בעצות ובהחלטות שלי.

תפילה

ריבונו של עולם תן לי את היכולת להמליך אותך בכל עולמי, בכל אירועי חיי ובכל הסובב אותי. לדעת שהכול ממך ואין שום כוח שיכול להיטיב עימי או להרע לי אלא שהכול ממך בהשגחה פרטית המיועדת לי.

אנא ממך, תן לי לחוש בטחון פנימי בכל אותן מתנות חינם שנתת לי, להכיר בהם ולזהות אותם מבלי ליפול בענווה פסולה או בגאווה, חס ושלום.

תן לי את הכוח לשפוט ולפרש את המציאות דרך החשיבה האלוקית ולראות אילו סימנים אתה שולח לי בדרך. תן לי את הדעת לזהות את האהבה שאתה שולח לי כדי שאשלים את תיקוני באופן הראוי לי כך שלא אפול בניסיונות אלא אצמח מהם.

וטהר ליבי לעבדך באמת, תן לי לב זך, נקי וטהור מכל מחשבות פסולות ורגשות של צמצום. תן לי לב שמח ורחב לאהוב את עצמי ולהכיר ביכולות שלי כדי שאוכל באמת לאהוב כל יהודי. שאדע לראות את הטוב שבי ומתוך זה לראות את הטוב שבכל אחד. את החלק הטוב האלוקי שבקרבנו ולקיים מצוות ואהבת לרעך כמוך.

תן לי את הדעת להיות נאמנה לעקרונות התורה, אומץ לבטא את רצונותיי ומחשבותיי, לקחת אחריות על עמדותיי מבלי להתבלבל מהבלי העולם הזה.

תן לי את הדעת לחיות מתוך איזון בין תחומי החיים- משפחה, פרנסה ולמצוא את ייעודי.

תן לי את היכולת לקבל החלטות, להוציאן לפועל ולהנות מהבחירה שלי.

הסר ממני כל מחשבה של פחד, ריצוי חברתי, צורך בחיזוקים חיצוניים והנמכת הדעת. תן לי לצאת מכל הרגל שמצר ונועל אותי כדי שאפיץ מאורך ומטובך לכל הסובבים אותי.

שחרר ממני כול התנגדות להיות מובילה, משפיעה ומקבלת החלטות.

תן לי לקבל את עצמי כפי שאני עם כל היכולות והמתנות הנפלאות שנתת לי. שאגלה אותן ולא אהסס להשתמש בהן, אלא אדע שזה רצונך.

תן ברכה בעצותיי וחבר אותי לעולם העשייה מתוך הבנה שזהו רצון השם. תן לי את הבינה לחבר כל עשייה גשמית למטרה רוחנית שתקרב אליך, אותי ואת הנוגעים בדבר.

תן לי כוח בחירה ורצון לשנות את מה שבשליטתי ולקבל באהבה את מה שאינו בשליטתי.

תן לי בנים כדי לחנך הלכה למעשה לתורה ולמצוות, למענך השם יתברך.

חדש בקהילה

המתנה השווה והמיוחדת
חוברת מתנה
מחוה שמילוביץ 
מעל 25 עמודים

מדריך למגנוט שפע

לפרטים על הקורס החדש השנה
Master Soul Therapy
קורס שנתי שיכשיר אותך לטפל בחייך ביסודיות ולעומק
ולעבור תהליך מהפכני שמשנה את החיים מהקצה אל הקצה​

חדש באתר

כח המקווה
אנא זכני לטבול
במקווה טהרה
ולהתחיל התחלה חדשה בחיי,
ולטבול בים רחמיך
המטהרים,
המזככים
להמשך התפילה…

אולי יעניין אותך?

חיזוק לקבלת יסורים באהבה

כתב השומר אמונים (אגרות השומר אמונים, אגרת מט): תדעו בניי, שעיקר הכל צריך כל אדם לעשות בכל יום חשבון הנפש, שהקב“ה המרחם, היותר מרחם מכל בעלי הרחמים, והוא הצופה ומביט ומשגיח על כל בריותיו, ואלמלי יצוייר העדר שפעו על רגע חלילה, היו הכל בטלין ומבוטלין, והוא משגיח בהשגחה פרטית על כל בריה ממש, ורחמיו וחסדיו

קראי עוד
Love background with pink roses, flowers, gift on table

מתנת ראש חודש באהבה

אבא יקר שלי ,מחדש החודשיםאני מודה לך מעומק ליביהרי לא עשיתי כלום כדי לקבל את שפעך הקדושמאוצר מתנות חינם – נתת לימתנת ראש החודש ומצוות “החודש הזה לכם ראש חודשים “לקדש את החודש .נתת לנו במתנה – הזדמנות להתחדשנתת לנו במתנה הזדמנות נפלאהלהתחיל מחדש את חיינו ,ובכל ראש חודש אתה קורא לנו-מחדשלהשליך את העבר ואת

קראי עוד
Rain drops

תפילה לר”ח חשוון

הקדמה…בחודש חשון אנו נפרדים מתקופת החגים נפרדים מחודש תשרי ומתחילים את השנה בפועל­מצד אחד יש שמחה אך מצד שני פחד לאבד את הדבקות בה’ שהייתה לכל נשמה בימיםהנוראים, ולהמשך אחר עומס חיי היום יום ולאבד את הקשר עם השם ית’.החכמה לקחת את כל האורות של החגים ,הקשר והדבקות הרוחנית לתוך חודש חשון לתוךיהיה בבחינת “בית

קראי עוד

הצטרפי לקבוצת הווצאפ השקטה שלנו לקבלת תכנים לחגים כלים מעשיים, חומרי התנסות והשראה הקשורים לחגים. את מוזמנת להתרפא עם הזמן

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

לפרטים על הקורס הטיפול החדש שנפתח בקרוב

Master Soul Therapy

צרי עמנו קשר

התחברות לאתר